JAK TO FUNGUJE

Přípravek PURODER není parfemován, neobsahuje alkohol, peroxidy, sloučeniny chloru, konzervanty ani alergizující terpeny. To znamená, že při stříkání Puroderu proti zápachu neucítíte žádnou vůni. Funguje na všechny druhy biologických zápachů.

Profesionální pohlcovač pachu není osvěžovač vzduchu. V čem je rozdíl? Osvěžovač v provedení “stromečku”, gelu, difuzéru či aerosolu do vzduchu rozšiřuje příjemně vonící látky, které se pohybem na molekulární úrovni rozšiřují do prostoru. Čím pomaleji se aroma uvolňuje, tím déle je osvěžovač funkční.

Likvidátor pachu pracuje obráceně. Z prostoru, ketrý je zamořen nežádoucím pachem vychytává molekuly smrdutých sloučenin. Musí tedy působit prostorově nebo alespoň v co největší ploše. Pro rychlé odstranění zápachu v místnosti je účinné prostříknutí prostoru aerosolem shora dolů. Jak kapičky pohlcovače pachu padají k zemi, čistí vzduch od zápachu.

Aplikace Puroderu se liší dle potřeby, kde se nepříjemný odér odstraňuje. Do bot, na textil a koberce se nastříká. Pro šatní skříně a interiér automobilu funguje skvěle závěsná deska PUROPAD Standard 10×10 cm. V lednici účinkuje aplikátor FRIDGE. Pro větší prostory jako kuchyně nebo WC doporučume sorpční desky PUROPAD Maxi 20×20 cm.

Pro profesionální použití jako veřejné a mobilní toalety, odpadkové místnosti atd. nezbývá než PURODER nastříkat na velké omyvatelné plochy, nejlépe vertikální. Jen tak může splnit svou funkci. Přípravek je snadno omyvatelný.

Jaké má puroder chemické složení? Je to vodný roztok emulgované nepolarní fáze, která na sebe váže těkavé sloučeniny dusíku a síry(dle US patentu), která pohlcuje a neutralizuje pach na základě chemicko-fyzikální interakce. Zachycuje molekuly, které čichový orgán vyhodnocuje jako nepříjemný.

Pokyny k užití výrobku a identifikace nebezpečnosti