ZDRAVOTNICTVÍ

Ve zdravotnictví se vyžaduje čistota na sanitární úrovni, žádné viry ani bakterie. Co však s „BIO“ zápachem? To vyřeší pohlcovač pachu Puroder MEDIC. Přípravek speciálně vyvinutý pro zdravotnická zařízení, nemocnice, ordinace, domovy seniorů, LDN apod. Je zcela bez parfému a zdraví neškodný. Funguje okamžitě i dlouhodobě. Aplikuje se jednoduše nástřikem nebo rozetřením na omyvatelné plochy.

Jak populace stárne, stále více se objevuje problém zvaný starobní pach, který údajně způsobuje nenasycený aldehyd 2-nonenal (tělo jej začíná produkovat již po 40 roku života). Tak praví wikipedie. Výzkumy však prokazují, že tento pach starších lidí je mnohem méně pro okolí nepříjemný, než pot dospívajících mladíků. Pokud tedy senioři zavání, způsobuje to nedostatečná hygiena a zápach je bakteriálně fekálního původu. Pomůže častější hygiena a zbylý zápach v okolí zlikviduje Puroder MEDIC. Jeho nepřetržitý účinek zajistí každodenní aplikace kapalného přípravku na závěsnou sorpční desku Puropad.

PUROPAD. Speciálně vyvinutý materiál desky s mikropóry aktivně pohlcuje zápach po celý den. Deska vydrží minimálně po dobu 3 měsíců. Likvidátor zápachu ji aktivuje každým dalším stříknutím.

Puroder MEDIC v objemech 100, 500, 2000ML.

100ML
500ML
2000ML

Koncentrovanou recepturou pro zdravotnictví je Puroder ULTRAMED. Ten nachází uplatnění při procesech likvidace zdravotnického odpadu. Jeho malý přídavek před procesem nakládání s odpadem upravuje vypouštěný vzduch do té míry, že již neobtěžuje okolí zápachem.