ÚKLID

S likvidátorem zápachu Puroder STRONG a deskou PUROPAD žádný pach v interiéru není problém.

Tekutý přípravek se aplikuje stříkáním do vzduchu shora dolů. Tak okamžitě neutralizuje zápach. Pro dlouhodobé působení se nanáší na omyvatelné stěny sociálních zařízení. Je možno jej stříkat též do koberců a interiérových textilií.

Při vytírání podlah se přidává do úklidové vody nebo se po nástřiku rozetře mopem. Tak působí ve velké ploše až do dalšího úklidu.

Aktivní mikrovrstva likvidující pachy je neviditelná a bez parfému, čímž vyniká účinnost přípravku. Nezatěžuje vzduch žádnými chemickými látkami.

Pohlcovač pachu Puroder STRONG je silný nástroj při úklidu domácnosti, kanceláří, sociálních prostor, zázemí sportovišť a provozoven poskytujících služby spojené s osobní hygienou.

Typickým rezidenčních center a novostaveb je zápach v odpadkových místnostech, ve kterých architekti nepoočítali s nutností intenzivního větrání. I zde je Puroder STRONG se sorpčními deskami velkým pomocníkem.

Puroder VakDisk jsou tablety pohlcující zápach při vysávání.

Jednoduše se nasají do vysavače a odstraní veškerý pach ze sběrného sáčku. Tablety z tvrzené celulózy nejsou nijak parfemované. Pro správnou funcki stačí při každém vysávání nasát 5-10 tablet. Průměr jedné tablety je 18mm.