TOALETY

Hygienu domácího záchodu zvládne každá hospodyňka. Ale toalety, které v zaměstnání nebo veřejném sektoru sdílí více osob? To už je oříšek. Všimli jste si, že běžné úklidové a dezinfekční prostředky nepomáhají? Osvěžovače zápach pouze neúčinně překrývají. Puroder TOILET bezpečně pomůže. Není parfemovaný a je bez chloru. Jak? Nastříkejte jej do toalety (hlavně na místa těžce přístupná úklidu), a na sorpční desku PUROPAD. Aktivní složka přípravku zbaví prostor nepříjemného zápachu až do další návštěvy. To je recept na doma nebo v kanceláři.

Čím větší plocha, tím účinnější absorce zápachu.

Zápach veřejných sociálních zařízení kromě pravidelného prostřiku toalety nejlépe odstraní postřik omyvatelných povrchů, např. okachlíkované stěny. Neviditelná tenká vrstva aktivního rezidua se snadno smyje při příštím běžném úklidu.

Puroder TOILET v rosztřikovači a kanystru 2000ML.

100ML
500ML
2000ML

Puroder TOILET vyřeší i problém bezvodých pisoárů, které se vyskytují v obchodních centrech, hotelech, nádražích, letištích, sportovištích apod. Jsou sice proti zápachu patentované, ale často zapáchají… V místech, kde nelze aplikovat Puroder na omyvatelný povrch pomohou sorpční desky.